КОМАНДА  ART CAMP bу PISKAREVA


ТЕТЯНА ПІСКАРЬОВА

  • Заслужена артистка України, керівник проекту

Співачка, Заслужена артистка України, композитор, теле- і радіоведуча, актриса, режисер, керівник вокальної школи. Автор методики з розвитку вокальної майстерності «Я і мій голос», «Від уроку до концерту». Вокальний тренер «Фабрики зірок на «Новому каналі».

Автор і ведуча телепроектів «Загадаю Миколаю» і «Київська хвиля».

Засновник творчої школи «Фабрика Естради» by Piskareva.

 

 

 


 

МАША БОБРОВСЬКА

  • Акторська майстерність       

Журналістка, професійний аніматор, актриса циганського театру «Романс, ведуча багатьох масових заходів. Режисер-постановник міжнародних конкурсів дитячої творчості та таланту. Режисер і сценарист теле проекту» Загадаю Миколаю «» Київська хвиля «. Акторська майстерність для дітей дуже важлива, так як допомагає подолати різні психологічні бар’єри, «скинути» негатив і набути впевненості в собі, що також серйозно допомагає у повсякденному житті. Головне !!! — що б творчий процес проходив в ігровій та доступній формі, щоб юні актори, блогери і ведучі, змогли відчути і поринути в неймовірний, різнобарвний світ театру і телебачення.           

 


 

ГАННА ТАБАТАДЗЕ

  • Вокал

Співачка, викладач, учасник ТВ-шоу «Битва хорів» (команда Злати Огневич). Автор методики «Відкрий свій шлях до зірок». Магістр Київської академії естрадного та циркового мистецтв .Участники Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів. Володар Гран-Прі на Міжнародному конкурсі «Gold Autumn» Будапешт (Угорщина) .І багато інших відомих фестивалів.

Проведення Майстер-класів «Ти — артист» — в який входять такі етапи — Освоєння співочого дихання: знайомство з вокальною імпровізацією на основі зарубіжних Супер-Хітів. Навчання сучасних вокальних прийомів на прикладі популярних виконавців .Створення неповторного і унікального голосу. Подолання сценічного страху. Заключний етап вокального Майстер-класу — Гала-концерт учасників де кожен виконає улюблену пісню.

Ганна Табатадзе — одна з небагатьох педагогів, яка не тільки може розповісти в теорії про вокал, а й сама може все показати на практиці.

 


 

МОЙСЕЄНКО ЯРОСЛАВ

  • Фітнес тренер, артист балету

Артист балету Заслуженого академічного ансамблю пісні і танцю «Збройних сил України».

Учасник балету Заслуженої артистки України Тетяни Піскарьової.

Педагог — постановник.

Танцювальні стилі: естрадний танець, modern, contemporary. Як танцюрист працював з артистами естради, зйомки в кліпі Тіни Кароль, церемонії відкриття НСК «Олімпійський», Cultural Show Team Deaflympics 2017 (Samsun).

 

 

 


 

СТЕЦЕНКО ВАЛЕНТИНА

  • Хореограф

Артистка балету Заслуженого академічного ансамблю пісні і танцю Збройних сил України.

Учасниця балету Заслуженої артистки України Тетяни Піскарьової.

Хореограф «Фабрики естради» by Piskareva. Хореграф дитячого народного ансамблю танцю «Україна», ДЮХС ім.Н.Коломійца «Щасливе дитинство».

Танцювальні стилі: folk dance, hip-hop, stretching.

Працювала з артистами естради, на передматчевих церемоніях «ЄВРО-2012» на НСК «Олімпійському», постановник-хореограф конкурсів «Світ без обмежень», «Краса без обмежень», «Мужність без обмежень» в м.Краматорськ, суддя на дитячих танцювальних конкурсах.

 


 

ЛІЗА БОБРОВСЬКА

  • Східні танці

Багаторазова Чемпіонка України, переможниця премії «Людина року» 2019 — 2020р по версиии Федерації східних танців УАВСТ України. Багаторазова переможниця Всеукраїнських та міжнародних конкурсів зі східних танців. Півфіналістка шоу «Україна має талант-5».

Східні танці (танець живота, або belly dance) — це мистецтво, яке допомагає розкрити в собі: яскравість, ніжність, жіночність, пластичність і привабливість. Танець живота (східні танці, belly dance) — це досконале володіння своїм тілом. Східний танець живота (belly dance) вчить самовираженню в імпровізації, дає вміння передавати свої почуття і артистизм.

 

 


 

Аліса Трач

  • Вокал

Аліса Трач — солістка Фабрики Естради by Piskareva, викладач з вокалу.

Переможниця у національному відборі міжнародного конкурсу «Euro POP Contest Berliner Perle».

Багаторазова призерка всеукраїнських та міжнародних конкурсів: «ЗіркаФест», «2020 International Music Festival», «Пісенна садиба», «Зимова Фантазія», «Зоряна Осінь».

Неодноразово виступала у спільних постановках з видатними українськими артистами такими як: Тетяна Піскарьова, Тіна Кароль, Потап, Наталя Могилевська та Світлана Тарабарова.

«На наших уроках з вокалу я навчу вас орієнтуватися в новинках шоу бізнесу, обирати для себе 100% хіт для власної кавер версії. Ретельно розберемо як створити власний кавер, враховуючи закони створення модного аранжування, вокального дизайну та образу який притаманний лише ТОБІ. Своїм власним прикладом я хочу надихнути вас бути сміливими і творити без обмежень!»